-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Probiotyk Wsparcie jelit dla kota 15x1,5g
Symbol:
86.55
86.55
86.55
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.03 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785442863 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaparcia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja po zabiegach na przewodzie pokarmowym |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez cukru | Nie |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez konserwantów | Tak |
| Waga produktu | 22,5 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Białko | 1,88% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość tłuszczu | 0,3% |
| Szerokość | 67mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 77mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci