-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ICY BOX IB-CR602M-C31 Obudowa SSD Czarny M.2
Symbol:
100591834
258.50
258.50
258.50
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078174882 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 284 g |
| Waga produktu | 115 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 22 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci