-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Icy Dock MB411SPO-B panel drive bay Czarny
Symbol:
MB411SPO-B
355.73
355.73
355.73
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711132869743 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs HDD | SATA |
| Interfejs HDD | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Diody LED | HDD |
| Diody LED | SSD |
| Materiały | Metal |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Waga produktu | 403 g |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 12,7 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci