-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Icy Dock MB834TP-B obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Aluminium, Czarny 2.5"
Symbol:
1690921
321.58
321.58
321.58
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713227445504 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Obsługiwane produkty | Icy Dock MB834M2K-B, MB833M2K-B |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Obsługiwane długości dysku | 110 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci