-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inateck BK2007 27,9 cm (11") Folio Biały
Symbol:
581446
243.40
243.40
243.40
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976521111713 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Typ obudowy | Folio |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Otwór na długopis | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Maksymalna wielkość ekranu | 27,9 cm (11") |
| Tryb stojący | Tak |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Wbudowana klawiatura | Tak |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Kompatybilność | iPad Air 11 inch 7th Gen M3 2025 iPad Air 11 inch 6th Gen 2024 (A2902/A2903/A2904) iPad Air 10.9 inch 5th Gen 2022 (A2591/A2589/A2588) iPad Air 10.9 inch 4th Gen 2020 (A2325/A2324/A2316/A2072), iPad Pro 11 inch 4th Gen 2022 (A2435/A2759/A2761/A2762) iPad Pro 11 inch 3rd Gen 2021 (A2301/A2377/A2459/A2460) iPad Pro 11 inch 2nd Gen 2020 (A2228/A2068/A2230/A2231) iPad Pro 11-inch 1st Gen 2018 (A1980/A2013/A1934/A1979) iPad 11-inch 11th Gen A16 2025 iPad 10.9 inch 10th Gen 2022 ( A2696/A2757/A2777) |
| Waga produktu | 427 g |
| Grubość | 5 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pojemność baterii | 250 mAh |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Żywotność baterii | 90 h |
| Zasięg działania | 10m |
| Diody LED | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci