-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inateck BK2007 Bluetooth Szary
Symbol:
539513
243.17
243.17
243.17
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6972085138586 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Czas ładowania | 2 h |
| Żywotność baterii | 90 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 250 mAh |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 427 g |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Ładowanie |
| Diody LED | Caps Lock |
| Diody LED | Bluetooth |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Podświetlenie | Nie |
| Osłona | Tak |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Kompatybilność | iPad Air 11 Inch 7th Gen M3 2025 iPad Air 11 Inch 6th Gen 2024 (A2902/A2903/A2904) iPad Air 10.9 Inch 5th Gen 2022 (A2591/A2589/A2588) iPad Air 10.9 Inch 4th Gen 2020 (A2325/A2324/A2316/A2072), iPad Pro 11 Inch 4th Gen 2022 (A2435/A2759/A2761/A2762) iPad Pro 11 Inch 3rd Gen 2021 (A2301/A2377/A2459/A2460) iPad Pro 11 Inch 2nd Gen 2020 (A2228/A2068/A2230/A2231) iPad Pro 11 Inch 1st Gen 2018 (A1980/A2013/A1934/A1979) iPad 11 Inch 11 Gen A16 2025 iPad 10.9 Inch 10th Gen 2022 (A2696/A2757/A2777) |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.48 GHz |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Hot keys | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci