-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inhalator kompresorowy Esperanza BREEZE ECN001 (kolor biały)
Symbol:
ECN001
73.83
73.83
73.83
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.665 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299914007 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Technologia nebulizatora | Mesh nebuliser |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Nadmuch | 8 l/min |
| Zdolność nebulizacji | 0,4 ml/min |
| Maksymalne ciśnienie | 3,8 bar |
| Rodzaj produktu | Blat |
| Ciśnienie operacyjne | 1,3 bar |
| Przeznaczone dla dzieci | Tak |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Maksymalna objętość wypełnienia | 10 ml |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Maska dla dorosłych | Tak |
| Ustnik | Tak |
| Maska dla dzieci | Tak |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 210mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Regularnie czyścić urządzenie zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci