-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intenso Twist Line pamięć USB 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Antracyt
Symbol:
546908
272.29
272.29
272.29
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.02 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4034303035700 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Waga produktu | 9 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Prędkość zapisu nośnika | 70 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Szerokość opakowania | 121 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci