-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jabra 14101-77 akcesoria do słuchawek - Nauszniki/Gąbki
Symbol:
14101-77
470.89
470.89
470.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.392 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991023374 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw akcesoriów |
| Ilość sztuk | 6 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 68mm |
| Wysokość | 75mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci