-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jajowar Adler MS 4485
57.27
57.27
57.27
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.675 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902934831444 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Dioda zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Konsystencja jajka | Miękki |
| Konsystencja jajka | Średni |
| Konsystencja jajka | Twardy |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Pokrywa z wylotem pary | Tak |
| Ilość jajek | 3 jaj. |
| Moc | 210 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga produktu | 530 g |
| Miarka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 210mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Podczas użytkowania urządzenie może się nagrzewać - nie dotykać gorących powierzchni.
• Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku domowego.
• Nie zanurzać w wodzie ani innych płynach.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci