-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jajowar Clatronic EK 3321
Symbol:
EK 3321
79.18
79.18
79.18
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24/48h |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.04 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006160631180 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość jajek | 7 jaj. |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 400 W |
| Urządzenie do wykonywania dziurek w skorupce jaja | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Miarka | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 197mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie zanurzać w wodzie ani innych płynach.
• Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku domowego.
• Podczas użytkowania urządzenie może się nagrzewać - nie dotykać gorących powierzchni.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci