-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KMP K-T82 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol:
2919
445.54
445.54
445.54
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4011324692297 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | 1T02T60NL0 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys M 3660 idn, Kyocera Ecosys P 3055 dn, Kyocera Ecosys P 3060 dn, Kyocera Ecosys M 3655 idn |
| Pojemność | 775 g |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci