-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KYOCERA TK-5160M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol:
1T02NTBNL0
429.01
429.01
429.01
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.525 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 632983034804 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Purpurowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kompatybilność | ECOSYS P7040cdn |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci