-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
AniForte Przysmak przeciwko zjadaniu odchodów i trawy dla psa 50g
Symbol:
29.43
29.43
29.43
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.085 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262361852339 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Koprofagia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 50 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zawartość wilgoci | 2,1% |
| Białko | 38,3% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 30,2% |
| Popiół surowy | 5,78% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 60mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci