-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Antena LevelOne dookólna/IP65 5/8dBi 2,4/5GHz
Symbol:
OAN-4058
496.03
496.03
496.03
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.39 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867205020 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2 |
| Głębokość produktu | 203 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 860 g |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 8 dBi |
| Pozioma szerokość wiązki (2.4 GHz) | 360° |
| Impedancja | 50 Ω |
| Zakres anteny (5 GHz) | 8 dBi |
| Zakres anteny (2.4 GHz) | 5 dBi |
| Pionowa szerokość wiązki (5 GHz) | 27,7° |
| Pionowa szerokość wiązki (2,4 GHz) | 51,7° |
| Współczynnik wzmocnienia | 5 / 8 dBi |
| Pozioma szerokość wiązki (5 GHz) | 360° |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 192 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 50 cm³ |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 560 mm |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci