-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Avide ABLDL-F-DC-8W lampa stołowa LED G Szary
Symbol:
586286
273.81
273.81
273.81
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5999097955766 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 8 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Głębokość produktu | 426,5 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 729 g |
| Wysokość produktu | 408 mm |
| Regulowana temperatura barwowa | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 930 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Strumień świetlny | 330 lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Lampy | 8 W |
| Kąt wiązki | 170° |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci