-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Creative Labs 51EF1290AA000 słuchawki/zestaw słuchawkowy
Symbol:
558036
320.40
320.40
320.40
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.329 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5390660196768 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Virtual surround | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Business/Everyday |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 190mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci