-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik ELECTROLUX E4GK1-4GB
Symbol:
E4GK1-4GB
198.75
198.75
198.75
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.65 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7332543789573 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowany termostat | Nie |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Szerokość produktu | 161 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 234mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci