-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik elektryczny TEFAL KI 513D
Symbol:
KI513D10
186.27
186.27
186.27
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.32 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3045380023451 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 256mm |
| Wysokość | 233mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania.
• Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania.
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci