-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Drop&Go Spot - on 5x2ml
Symbol:
42.96
42.96
42.96
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.025 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785443730 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed kleszczami i pchłami |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Produkt OTC | Tak |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci