-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM4040 125kg max VESA 400x400mm
Symbol:
MD-WM4040
464.99
464.99
464.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.63 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902841107281 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 37,5 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Głębokość opakowania | 38 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,5 kg |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Wysokość opakowania | 505 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 125 kg |
| Maksymalny udźwig | 125 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci