-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inateck N0064 27,9 cm (11") Folio Czarny
Symbol:
579808
352.66
352.66
352.66
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.05 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976521112567 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalna wielkość ekranu | 27,9 cm (11") |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Tryb stojący | Tak |
| Typ obudowy | Folio |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Wbudowana klawiatura | Tak |
| Otwór na długopis | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Ilość trybów stojących | 2 |
| Kompatybilność | Galaxy Tab S10 FE/S9 FE/S9 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Dołączony rysik | Nie |
| Akumulatorek | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Żywotność baterii | 55 h |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Bluetooth | Tak |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Diody LED | Bluetooth |
| Diody LED | Caps Lock |
| Zasięg działania | 10m |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci