-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KMP 2929,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol:
515455
371.51
371.51
371.51
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4011324001730 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 0 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Kyocera TK3400 (1T0C0Y0NL0) |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys MA 4500 fx Kyocera Ecosys MA 4500 x Kyocera PA 4500 x Kyocera Ecosys PA 4500 x |
| Waga produktu | 325 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci