-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ICY BOX IB-377-C31 Obudowa HDD/SSD Czarny 3.5"
Symbol:
IB-377-C31
204.52
204.52
204.52
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078166450 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Diody LED | HDD, Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Głębokość produktu | 203 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługa UASP | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, SATA II, SATA III |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 3.5" |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 470 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14 kg |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci