-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Icy Dock flexiDOCK MB521SP-B Czarny
Symbol:
MB521SP-B
227.70
227.70
227.70
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711132867312 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Metal |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 15 mm |
| Hot-swap | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE, REACH |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 25,4 mm |
| Głębokość produktu | 128,5 mm |
| Waga produktu | 234 g |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 278 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ilość portów zewnętrznych SATA | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci