-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Conceptronic CHD3DUSB3 obudowa do dysków twardych Obudowa HDD Grafitowy 3.5"
Symbol:
793147
193.83
193.83
193.83
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.83 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8714909019071 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1,5 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Szerokość opakowania | 178 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 475 g |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość produktu | 193 mm |
| Szerokość produktu | 112,5 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 4,8 Gbit/s |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 3.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, SATA II |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Połączenie USB | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci