-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Icy Dock MB095SP-B część obudowy do komputera Uniwersalne Kieszeń HDD
Symbol:
MB095SP-B
235.99
235.99
235.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713227445368 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5,3.5" |
| Model | Kieszeń HDD |
| Kompatybilny typ obudowy | Uniwersalne |
| Szerokość produktu | 145,8 mm |
| Wysokość produktu | 41,3 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Głębokość produktu | 163,4 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -35 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 65% |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci